o firmie

aktualności

oferta

realizacje

kontakt

Strona 1 z 4  > >>

Po miesiącach ciężkiej pracy, utrzymywaniu najwyższych standardów szkoleniowych oraz rygorystycznych audytach nasza firma otrzymała najwyższy znak jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno – Szkoleniowych (MSUES)!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza firma - EnviroSolutions - jest najwyżej ocenianą instytucją spośród wszystkich świadczących usługi szkoleniowe GIS za pośrednictwem Bazy Usług Rozwojowych PARP!


Zapraszamy wszystkim przedstawicieli Jednostek Samorządu Terytorialnego do udziału w bezpłatnym wydarzeniu dot. cyfryzacji aktów planowania przestrzennego (w zw. z Rozporządzeniem MRPiT z dnia 26.10.2020 r. w sprawie zbiorów danych przestrzennych oraz metadanych w zakresie zagospodarowania przestrzennego), które odbędzie się 11 grudnia 2020 w formie on-line.


Archiwalna Ortofotomapa to bezpłatna wtyczka QGIS pozwalająca w prosty sposób przeglądać ortofotomapy kraju z różnych okresów. Użytkownik może za pomocą suwaka wybrać okres, z którego chciałby wyświetlić podkład.
Rozwiązanie jest inspirowane podobnymi narzędziami występującymi m.in. w aplikacji Google Earth (historical imagery) i w krajowym geoportalu (pasek czasu).


W EnviroSolutions nie tylko szkolimy z Systemów Informacji Przestrzennej czy tworzymy dedykowane narzędzia i aplikacje GIS, ale także integrujemy i migrujemy istniejące rozwiązania do środowiska OpenSource.

Wtyczka Geokodowanie Adresów UUG GUGiK służy do geokodowania adresów jest bezpłatna i znajduje się w oficjalnym repozytorium QGIS – każdy zainteresowany ma możliwość pobrania i skorzystania z jej możliwości w programie QGIS 3. Powstała podczas szkolenia z programu QGIS, ‘Język skryptowy Python w QGIS 3’, organizowanego przez naszą firmę EnviroSolutions.


Czy wiecie, że GUGiK udostępnia w pełni BEZPŁATNĄ aplikację i usługę geokodowania m.in. działek i adresów?

Dzięki temu każdy może dowolnie wyszukiwać działki w oparciu o oficjalne dane z zasobów publicznych.