o firmie

aktualności

oferta

realizacje

kontakt

"Zastosowanie technologii GIS jest ograniczone tylko wyobraźnią jej użytkownika."

Jack Dangermond

o firmie

EnviroSolutions to niewielka firma z całkowicie polskim kapitałem, działająca w sektorze GIS/IT. Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm GISowych w kraju. Spółka jest w czołówce najnowocześniejszych i najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw, współpracujemy z najlepszymi, a nasze profesjonalne podejście zapewnia jakość i najwyższe standardy. Stałe doskonalenie personelu i produktów przyczyniają się do powstania zaawansowanych technologicznie usług dla jednostek z sektora prywatnego i publicznego.

Nasz zespół stanowią przede wszystkim młodzi, ambitni ludzie, otwarci na nowinki technologiczne. Stawiamy na innowacje w każdym detalu. Specjalizujemy się w rozwiązaniach typu Open Source, realizując projekty informatyczne oparte na QGIS, Lizmap, PostgreSQL czy GeoServer.

Do Systemów Informacji Przestrzennej podchodzimy w sposób praktyczny. Przetwarzamy dane generując nie tylko mapy, ale przede wszystkim dostarczając naszym Klientom konkretną informację biznesową, której oczekują.

Stale wyznaczamy sobie nowe cele, a priorytetem jest stały rozwój i osiągniecie pozycji lidera w branży Open Source GIS i AR. Wychodzimy naprzeciw wyzwaniom, znamy rynek i wyznaczamy jego kierunek.

Dodatkowo firma prowadzi szkolenia warsztatowe z zakresu GIS (QGIS, Lizmap), Python w QGIS, baz danych PostGIS, automatyzacji przetwarzania zobrazowań teledetekcyjnych (m.in. Machine Learning), tworzenia usług sieciowych, ich wykorzystania oraz podstaw programowania i zarządzania sieciami informatycznymi. Nasza firma posiada certyfikaty jakości świadczonych usług GIS: TGLS Quality Alliance, MSUES oraz VCC.


PREZENTACJA FIRMY


Działamy w myśl zasady: „We Create GIS For A Better Tomorrow”.


Realizowaliśmy projekty GIS / IT m.in. dla: PARTNERZY