FIRMA

SYSTEMY GIS

SZKOLENIA GIS

PORTFOLIO

KONTAKT

OFERTY PRACY

O NAS

SYSTEMY OPENSOURCE GIS

NARZĘDZIA AUTOMATYZACJI

BAZY DANYCH

I INTEGRACJE

AUDYTY SYSTEMÓW IT/GIS

OFERTA SZKOLENIOWA

DOTACJE KFS I BUR

OTWARTE DANE GIS

DORADZTWO

I KONSULTACJE

WSPÓŁPRACA

REALIZACJE

LOREM IPSUM DOLOR SIT AMET, CONSECTETUR ADIPISCING ELIT, SED DO EIUSMOD TEMPOR INCIDIDUNT UT LABORE ET DOLORE MAGNA ALIQUA. UT ENIM AD MINIM VENIAM, QUIS NOSTRUD EXERCITATION ULLAMCO LABORIS NISI UT ALIQUIP EX EA COMMODO CONSEQUAT. DUIS AUTE IRURE DOLOR IN REPREHENDERIT IN VOLUPTATE VELIT ESSE CILLUM DOLORE EU FUGIAT NULLA PARIATUR.

BAZY DANYCH I INTEGRACJE

Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu kompetentnego wsparcia dla baz danych PostgreSQL. Zapewniamy usługi takie jak: instalacja i konfiguracja bazy danych, tworzenie lub reorganizacja struktury bazy danych, import danych do bazy, rozwiązywanie problemów oraz poprawa wydajności, aktualizacja bazy danych, tworzenie backupów i odtwarzanie danych, automatyzacja procesów na bazie, migracja danych między różnymi systemami a także audyty baz danych przestrzennych. 

nasze systemy opensource GIS

BAZY POSTGRESQL: IMPLEMENTACJA BAZY DANYCH, INTEGRACJA Z ZEWNĘTRZNYM SYSTEMEM 

W ramach realizacji usługi zaimplementowano zaprojektowaną bazę danych PostgreSQL oraz zintegrowano dane posiadane przez klienta. Proces rozpoczęto od instalacji odpowiednich rozszerzeń na bazie PostgreSQL oraz utworzenia schematów i tabel, w tym tabel słownikowych. Następnie utworzono relacje między tabelami, stworzono użytkowników i grupy użytkowników, nadając im odpowiednie uprawnienia. 

 

Kolejnym krokiem było utworzenie triggerów i widoków na bazie danych, w tym triggerów do pobierania geometrii działki, automatycznego obliczania powierzchni oraz scalenia geometrii działek. Wdrożono dane posiadane przez klienta do utworzonej bazy danych i przeprowadzono testy funkcjonalne oraz iteracyjne. Połączono również obiekty GIS z systemem DMS firmy Comarch, tworząc linki przekierowujące do wybranych obiektów w projekcie QGIS. Na koniec zautomatyzowano proces tworzenia backupów bazy danych, tworząc odpowiednie skrypty. 

BAZY ORACLE: REKONFIGURACJA I POPRAWA ZABEZPIECZEŃ, MIGRACJA DANYCH 

W ramach realizacji usługi przeprowadziliśmy diagnozę stanu bazy Oracle, w tym wykonaliśmy pre-testy wydajnościowe i bezpieczeństwa, optymalizację konfiguracji serwera oraz konfigurację zabezpieczeń. Ponadto, zajęliśmy się instalacją i konfiguracją automatycznych kopii zapasowych, obejmującą zarówno konfigurację macierzy dyskowej, jak i tworzenie skryptów backupowych oraz instrukcji przywracania danych. 

 

Proces realizacji usługi rozpoczął się od wstępnego audytu serwera i bazy danych, który zweryfikował zabezpieczenia serwera. Następnie przystąpiliśmy do instalacji certyfikatu SSL, optymalizacji konfiguracji serwera oraz samej bazy Oracle. Kolejnym etapem była migracja danych przestrzennych ze starej na nową bazę. Całość zakończyły testy wydajnościowe i testy przywracania danych.

INTEGRACJE GIS: SYSTEMY BILINGOWE 

Wykonujemy integracje z systemami billingowymi, dzięki którym użytkownicy mają dostęp do wodomierzy i odczytów z poziomu GIS. W procesie uzyskujemy dostęp do informacji zawartych

w bazach billingowych i lokalizację wodomierzy, które mogą być wykorzystane do szeregu analiz

i procesów.

 

Integracje te pozwalają na skuteczne zarządzanie oparte na aktualnych danych, co przekłada się na optymalizację kosztów i czasu pracy. 

INTEGRACJE GIS: SCADA

Wykonujemy integracje z systemami klasy SCADA, co pozwala na dostęp do sygnałów urządzeń

z poziomu systemu GIS. Uzyskanie podglądu w czasie rzeczywistym umożliwia bezpośredni

i precyzyjny monitoring stanu pracy sieci. Informacje zgromadzone w bazach danych mogą być wykorzystywane do wizualizacji oraz być podwaliną do szeregu zaawansowanych analiz hydraulicznych.

 

Integracja ta pozwala na szybsze reagowanie na awarie oraz optymalizację konserwacji i napraw. Dzięki temu zarządzanie infrastrukturą staje się bardziej efektywne i niezawodne. 

INTEGRACJE GIS: SYSTEMY CRM (BITRIX24) 

Tworzymy internetowe aplikacje mapowe GIS (geoportale), które integrujemy z zewnętrznymi systemami CRM. Rozwiązanie to umożliwia wizualizację klientów z CRM na interaktywnej mapie, co pozwala na łatwy i szybki podgląd karty wskazanego leada.

 

Integracja znacząco usprawnia procesy zarządzania relacjami z klientami oraz wspiera planowanie strategii sprzedażowych. Dodatkowe funkcje, takie jak filtrowanie i wyszukiwanie, pozwalają na łatwe zarządzanie klientami według różnych kryteriów. 

NUMER KONTA

Santander Bank Polska

72 1090 2590 0000 0001 3059 5136

DANE DO FAKTURY

EnviroSolutions Sp. z o.o.

ul. Główna 74

05-505 Wola Prażmowska

NIP 123-128-84-96

KRS: 0000518057

XIV Wydział Gospodarczy KRS

OBSERWUJ NAS

WSPIERAMY ROZWÓJ


Polityka prywatności i Cookies

Ogólne Warunki Użytkowania Strony Internetowej

@2024 by EnviroSolutions

KONTAKT

szkolenia@envirosolutions.pl

office@envirosolutions.pl

666 632 444

505 944 460

FIRMA

EnviroSolutions Sp. z o.o.

ul. Górczewska 222/148

01-460 Warszawa
Polska